Strona Główna Centrum Patronujemy 19.06.2014. Solne Uwielbienie w Boże Ciało
19.06.2014. Solne Uwielbienie w Boże Ciało PDF Drukuj Email

,,Solne uwielbienie" jest chrześcijańską inicjatywą, organizowaną po raz pierwszy w województwie Małopolskim. Pomysłodawcą koncertu jest franciszkanin o. Mariusz Tabor OFM, a głównym organizatorem Urząd Gminy Wieliczka. Wydarzenie odbędzie się na Małopolskiej Arenie Lekkoatletycznej w Wieliczce.

WSTĘP  WOLNY ! Serdecznie zapraszamy !
Patronat medialny nad wydarzeniem objęło Centrum Jana Pawła II "Nie lękajcie się!".

Koncert będzie okazją do zatrzymania się nad tym, co ważne w życiu każdego człowieka i podziękowania za wszelkie otrzymane dary. Pragniemy zgromadzić w czerwcowy wieczór mieszkańców Wieliczki, Krakowa i okolic na wspólnym śpiewie i modlitwie uwielbienia. Wieczór rozpoczną prezentacje grup muzycznych działających na co dzień w powiecie wielickim. Centralnym punktem wydarzenia będzie koncert uwielbienia, który rozpocznie się o godzinie 20:30. Wówczas na scenie pojawi się zespół PDF. Muzykom towarzyszyć będą przyjaciele wywodzący się z krakowskich chórów gospel i powołany specjalnie na tę okoliczność chór. Koncert ubogaci występ Moniki Kuszyńskiej. Gościem specjalnym będzie osobisty fotograf świętego Jana Pawła II, Arturo Mari. Podczas koncertu zabrzmią zarówno tradycyjne pieśni kościelne, jak i utwory z nurtu gospel i worship. Modlitwę uwielbienia poprowadzą członkowie zespołu PDF oraz reprezentanci Wspólnoty Chrystusa Zmartwychwstałego "Galilea".

Solne uwielbienie jest wydarzeniem towarzyszącym diecezjalnym przygotowaniom do Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016. Do udziału w wydarzeniu zaproszeni są wierni z całej archidiecezji krakowskiej, niezależnie od wieku. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Kardynał Stanisław Dziwisz oraz biskup Damian Muskus.

- Organizatorzy-

 

Szczegółowe informacje na: www.solneuwielbienie.pl

 

* Śpiewajcie głosem, śpiewajcie sercem, śpiewajcie ustami, śpiewajcie swoim życiem *

Św. Augustyn

 

 

Wspierają nas


Kontakt

Centrum Jana Pawła II "Nie lękajcie się!"
ul. Totus Tuus 34
30-610 Kraków

centrum@janpawel2.pl

+48 12 257 53 06
509 820 102

konta bankowe

Polecane książki

Copyright 2010 © Centrum Jana Pawła II
Design by CHABER