Strona Główna Centrum Patronujemy Patronujemy VI edycji konkursu wiedzy o Papieżu Janie Pawle II
Patronujemy VI edycji konkursu wiedzy o Papieżu Janie Pawle II PDF Drukuj Email

Już po raz szósty Centrum Jana Pawła II "Nie lękajcie się!" patronuje konkursowi wiedzy o Papieżu Janie Pawle II, który organizuje Samorządowe Przedszkole nr 10 im. Jana Pawła II w Krakowie.
Konkurs odbędzie się 10 maja o godz. 10.00. Uroczyste wręczenie nagród laureatom nastąpi 16 maja o godz. 12.30 w siedzibie Przedszkola.

Konkurs cieszy się dużym zainteresowaniem wśród uczestników - dzieci, jak i u dorosłych - nauczycieli oraz rodziców pomagającym swoim podopiecznym w poznawaniu i przybliżaniu wiedzy o życiu  Wielkiego Rodaka - Jana Pawła II.

Celem przedsięwzięcia jest zachęcenie najmłodszego pokolenia do pogłębiania swojej wiedzy o życiu i działalności Karola Wojtyły - Jana Pawła II od narodzin, aż do śmierci.

Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku 5-6 lat uczęszczających do krakowskich przedszkoli oraz oddziałów zerówkowych w szkołach.          

Konkurs będzie formą quizu zabawowo - zadaniowego.


Zgłoszenia max. 2 uczestników można nadsyłać do dnia 25 kwietnia 2014 r.

Samorządowe Przedszkole nr 10  im. Jana Pawła II
ul. Strąkowa 7, 30-410 Kraków
tel/fax: 12 269 31 43
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Placówki posiadające powyżej trzech oddziałów "O" mogły zgłosić 4 dzieci (przy zgłoszeniu Organizatorzy proszą o podanie adresu e-mail opiekuna merytorycznego dziecka).


Więcej informacji na stronie internetowej Organizatorów:

http://www.przedszkole10.krakow.pl/


 

Wspierają nas


Kontakt

Centrum Jana Pawła II "Nie lękajcie się!"
ul. Totus Tuus 34
30-610 Kraków

centrum@janpawel2.pl

+48 12 257 53 06
509 820 102

konta bankowe

Polecane książki

Copyright 2010 © Centrum Jana Pawła II
Design by CHABER