Strona Główna Centrum Patronujemy W sobotę zagrają o Puchar Beskidu Sądeckiego
W sobotę zagrają o Puchar Beskidu Sądeckiego PDF Drukuj Email

Puchar Beskidu Wyspowego 2012 znalazł już swojego właściciela. W najbliższą sobotę, 16 czerwca zostaną rozegrane po raz pierwszy na Sądecczyźnie Mistrzostwa LSO w piłce nożnej. Ministranci powalczą o Puchar Beskidu Sądeckiego na stadionie KS "Sandecja" w tym samym dniu, w którym reprezentacja Polski podejmować będzie we Wrocławiu piłkarzy z Czech.

Jak zapewniają Organizatorzy finałem turnieju będzie spotkanie najlepszych drużyn Liturgicznej Służby Ołtarza Beskidu Wyspowego i Sądeckiego.

Serdecznie zapraszamy!


Mistrzostwa przeznaczone są dla ministrantów ze szkół podstawowych (roczniki 1999-2002) z terenu Beskidu Wyspowego (diecezja tarnowska oraz krakowska) oraz Beskidu Sądeckiego (diecezja tarnowska).

Drużyny składają się maksymalnie z 10 zawodników (system gry: 5 zawodników w polu + 1 bramkarz). Do Turnieju mogły się zgłosić maksymalnie po 24 zespoły.

Organizatorami rozgrywek o Puchar Beskidu Sądeckiego są ministranci Parafii Matki Bożej Niepokalanej w Nowym Sączu. Młodzieżą opiekuje się ks Andrzej Remut, pomysłodawca turnieju i organizator pierwszych mistrzostw w Tymbarku.

Patronat nad wydarzeniem sprawuje Centrum Jana Pawła II "Nie lękajcie się!".

 

FOTORELACJA Z  I  EDYCJI TURNIEJU

 

Wspierają nas


Kontakt

Centrum Jana Pawła II "Nie lękajcie się!"
ul. Totus Tuus 34
30-610 Kraków

centrum@janpawel2.pl

+48 12 257 53 06
509 820 102

konta bankowe

Polecane książki

Copyright 2010 © Centrum Jana Pawła II
Design by CHABER